fbpx
tel. 777 55 66 82  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Perfektní ubytování v roubenkách v  rekreačním areálu Kouty nad Desnou. Roubenky Annaberg se nacházejí přímo v srdci Jeseníků. Ubytování Kouty nad Desnou nabízí ubytování v perfektním penzionu v místě, kde se střetává drsná a krásná krajina s čerstvým vzduchem, který je nenahraditelný. Čtyřhvězdičkový penzion je nadstandardně vybaven, poskytuje kvalitní wellness služby, bazén, saunu, vířivku, dětské hřiště, gril, wifi a nespočet sportovního vyžití.

Mnoho výletů a aktivně strávená dovolená, to jsou Kouty nad Desnou, a to jak v létě na horských kolech, nebo v zimě na lyžích nebo snowboardech. Několik kilometrů perfektně upravených sjezdovek jak pro milovníky sjezdového lyžování, tak i pro běžkaře. Kousek od roubenek se nachází ski areál, který si zamilujete.

Ideální ubytování pro rodiny s dětmi

Ubytování Kouty nad Desnou naskýtá mnoho poznání. Okolní prostředí přímo vybízí k poznávání. Přírodní krásy a pamětihodnosti jsou velmi hojně navštěvované, a tak se stávají často terčem výletů. Lze zde ochutnat i gastronomické speciality v místních hospůdkách a restauracích. V areálu Roubenky Annaberg je možno provozovat řadu sportovních aktivit, ale i využívat nerušený odpočinek. Nabízí se tak ideální volba ubytování jak pro rodiny s dětmi, tak i pro romantické páry. Plně vybavené apartmá splňují náročná měřítka klientů.

 

Vyberte si mezi pěší turistikou, cykloturistikou nebo sjezdovým či běžeckým lyžováním. Na výběr je toho v Koutech nad Desnou opravdu mnoho.