fbpx
tel. 777 55 66 82  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Penzion Kvilda - Luční jsme si vysnili, když jsme se v roce 2006 částečně přemístili na Kvildu. Vymysleli jsme ho pro Vás tak, jak bychom si ho představovali sami pro sebe, abyste se v něm i Vy cítili co nejlépe. Nakonec jsme v jednom z dokončených apartmánů rok bydleli, abychom ho otestovali.

Všechny apartmány mají koupelnu s WC, umyvadlem, sprchovým koutem se 2 sprchama, předsíňku s věšáky a botníkem. Velké rodinné apartmány 3kk mají komfortní obývací pokoj se sedačkou, plně vybavenou kuchyňskou linkou a mají oddělené ložnice. Malé jsou 1kk a mají kuchyňskou liknu přímo na pokoji. V každém apartmánu najdete televizi a WIfi. 

Kolem domu postupně tvoříme zahradu plnou bylin, květin a užitkových i okrasných stromů. Jediné co zahrada potřebuje je čas, protože vegetační doba na Kvildě je skutečně krátká a vše tu roste mimořádně pomalu.

Co si hosté chválí je odemykání na PIN, kdy nemusíte shánět klíče a z rodiny si může otevřít každý kdo ho zná. Podlahové topení je skvělé, teplo od nohou zejména v zimě a sychravých měsících je nezapomenutelné a pro toto období máte k dispozici sušáky na oblečení i na boty.

Postupně doplňujeme vybavení a upravujeme okolí tak, abyste se u nás cítili skvěle a rádi se k nám vraceli.