fbpx
tel. 777 55 66 82  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pokud hledáte ideální dárek pro vaše blízké a přemýšlíte nad tím, jak jim dopřát nezapomenutelné zážitky, nabízíme vám možnost darovat dárkový poukaz na ubytování - Kvilda poskytuje klidné a pohodové prostředí, které je jako stvořené pro relaxaci a odpočinek od každodenního shonu.

Pro rezervaci pobytu stačí vybrat termín, který vám vyhovuje, a následně uhradit cenu za ubytování. Po uhrazení je potřeba nám zaslat email s jménem obdarovaného a my se postaráme o zbytek. Vytvoříme personalizovaný dárkový poukaz, který obdarovanému předá ten správný dárek: možnost odpočinku až za dveřmi penzionu na Kvildě, v srdci Šumavy.

Dárkový poukaz je flexibilní a přizpůsobí se vaším požadavkům i rozpočtu. Obdarovaný bude mít možnost rezervovat pobyt podle svých časových preferencí, což z něj dělá ideální dárek, který si každý užije podle svých představ.

Ubytování a Rezervace

Kvilda vám nabízí širokou škálu ubytování, které splní vaše očekávání a zároveň zajistí pohodlí a komfort během vašeho pobytu. Nezapomeňte si ubytování rezervovat včas, aby jste zajistili svůj ideální termín.

Apartmány a Pokoje

Kvilda má k dispozici různé typy apartmánů a pokojů. Můžete si vybrat dvoulůžkový pokoj, čtyřlůžkový pokoj nebo čtyřlůžkový pokoj s přistýlkou. Každý pokoj je vybaven komfortními postelemi, ať už se jedná o jednolůžkové postele nebo velké manželské postele. Přikládáme ložní prádlo a ručníky a osušky pro vaše pohodlí.

Termíny a Ceny

Volné termíny pro ubytování můžete průběžně sledovat online. Cena pobytu se liší v závislosti na délce pobytu a typu ubytování, které si zvolíte. Cenu zjistíte přímo průběhu rezervace.

Nechte si vystavit dárkový poukaz na ubytování. Šumava a její příroda potěší Vaše rodiče, děti či sourozence a přivede je na jiné myšlenky.