fbpx
tel. 777 55 66 82  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Penzion Kvilda - Luční jsme si vysnili, když jsme se v roce 2006 částečně přemístili na Kvildu. Vymysleli jsme ho pro Vás tak, jak bychom si ho představovali sami pro sebe, abyste se v něm i Vy cítili co nejlépe. Nakonec jsme v jednom z dokončených apartmánů rok bydleli, abychom ho otestovali.

Všechny apartmány mají koupelnu s WC, umyvadlem, sprchovým koutem se 2 sprchama, předsíňku s věšáky a botníkem. Velké rodinné apartmány 3kk mají komfortní obývací pokoj se sedačkou, plně vybavenou kuchyňskou linkou a mají oddělené ložnice. Malé jsou 1kk a mají kuchyňskou liknu přímo na pokoji. V každém apartmánu najdete televizi a WIfi. 

Kolem domu postupně tvoříme zahradu plnou bylin, květin a užitkových i okrasných stromů. Jediné co zahrada potřebuje je čas, protože vegetační doba na Kvildě je skutečně krátká a vše tu roste mimořádně pomalu.

Co si hosté chválí je odemykání na PIN, kdy nemusíte shánět klíče a z rodiny si může otevřít každý kdo ho zná. Podlahové topení je skvělé, teplo od nohou zejména v zimě a sychravých měsících je nezapomenutelné a pro toto období máte k dispozici sušáky na oblečení i na boty.

Postupně doplňujeme vybavení a upravujeme okolí tak, abyste se u nás cítili skvěle a rádi se k nám vraceli.

Cena ubytování není fixní, počítáme ji podle dne v týdnu, období, velikosti apartmánu, počtu dnů ubytování, příplatků a dalších parametrů. Cenu zjistíte, pokud si vyberete termín, apartmán a kliknete na Rezervovat. Nezapomeňte pro jarní a podzimní termíny využít slevový kupón, který najdete na stránce rezervace ubytování, zadejte kdykoli po zadání termínu.

Přispívá Váš zaměstnavatel na ubytování z fondu FKSP? Využijte to, přečtěte si Fond FKSP.

Ubytování Šumava - rezervace

Podívejte se na nejhezčí videa z penzionu Kvilda Luční, z obce Kvilda i okolí

Využít na Penzionu Kvilda Luční příspěvek zaměstnavatele z fondu kulturních a sociálních potřeb FKSP je snadné.

Jak zjistit cenu rezervace? V rezervačním systému zadejte termín, uvidíte volné termíny a volné apartmány, zadejte požadované údaje a zjisíte celkovou cenu. Pokud odpovídá vše Vašim představám, udělejte si rezervaci a pošlete nám email s jejím číslem a fakturačními údaji Vašeho zaměstnavatele. Zašleme Vám fakturu, kterou necháte proplatit. V případě že příspěvek zaměstnavatele nepokryje celou částku příspěvku, napište nám jakou částku bude platit zaměstnavatel a jakou Vy.

Stejně tak akceptujeme poukazy od Sodexo - Flexi, Fokus, Bonus, Dárkový a Smart pass. Napište nám víc o podrobnosti.

Penzion Kvilda - Luční

Kvilda č.p. 199

777 55 66 82

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mapa