fbpx
777 55 66 82  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Cesta k apartmánům

Apartmány Kvilda. Jak se k nám dostanete - penzion Kvilda, Luční.

Příjezd

Adresa Kvilda 199. Apartmán budete mít připraven  od 17:00. Dřívější příjezd lze zajistit po dohodě. Přijet můžete po této hodině až do půlnoci, v noci prosíme o ohled na další hosty.

Mapa Penzionu Kvilda je zde

Od Vimperku - projeďte Kvildu kolem kostela rovně stále po hlavní silnici. Jak minete samoobsluhu po levé straně, po pár metrech přijedete na křižovatku Borová Lada / sjezdovky a Bučina, odehněte vlevo na Borovou Ladu a 4. dům po levé straně bydlíte Vy :) 

Od Borové Lady - po vjezdu na Kvildu přejedete můstek přes Kvildský potok, máte po levé straně Vltavu a před sebou rovinku do kopce. Po 150 m po pravé straně jste doma :) 

Parkování

Zaparkujete na parkovišti u přímo u domu nebo naproti přes silnici.

Odemykání domu a apartmánu

Vchod je po pravé straně domu, druhé dveře, odemknete si klávesnicí pomocí PIN, který Vám zašleme předem. PIN je unikátní, otevřete jím jak dům, tak Váš apartmán. Pin je funkční po dobu Vašeho ubytování. Zadání PINu: zmáčknutím libovolné klávesy aktivujete klávesnici, ta se rozsvítí. Postupně zadáte čísla PINu. Na konci zmáčkněte # a dveře se odemknou.

Upozornění: kdokoli, kdo bude znát Váš PIN, může vstoupit do Vašeho apartmánu i bez Vašeho vědomí. Zvažte komu ho poskytnete a kdo ho může vidět, když ho zadáváte.

Ubytování

V apartmánu máte přichystáno vše potřebné. Lůžkoviny, povlečení, prostěradla, ručníky, toaletní papír. Dětská postýlka je rozkládací cestovní, se základní matrací od výrobce. Pokud chcete PUR matraci, prosíme informujte nás předem.

Ukládání kol a lyží

Dostanete klíč od prostor kam je můžete uložit. Klíč je nutno vracet na určené místo.

Ovládání vybavení

TV

Pozemní české stanice, cca 20, klasicky jedním dálkovým ovladačem.

WiFi

Síť: penzionkvilda.cz, heslo najdete v chodbičce na nástěnce.

Varné desky

Varné desky ve všech apartmánech jsou indukční, funguje na nich pouze nádobí určené k vaření na indukci (v apartmánech máte samozřejmě k dispozici).

Topení

Obytné místnosti a koupelny mají podlahové topení. Reakce topení po zapnutí, než se nahřeje podlaha, je několik hodin. Topení je zapnuté po celý rok, vyjma letních měsíců, poznáte to na termostatu - je zapnutý.

Pozor - po otevření oken se topení vypne, poznáte to že na termostatu není vidět žádný údaj. Větrejte krátce a intenzivně, po zavření oken se topení opět zapne.

Termostat nesvítí - topení je vypnuté - není topná sezona, nebo máte otevřené okno

Termostat je vypnutý - vpravo dole svítí OFF, zapněte ho zmáčknutím tlačítka O/I v levém spodním rohu

Termostat je v automatickém režimu - vprao nahoře svítí PRG. Do manuálního režimu ho přepente zmáčknutím M vlevo dole

Termostat je v manuálním režimu - vpravo nahoře není PRG. do automatického režimu ho přepente zmáčknutím M vlevo dole

Nastavení teploty podle sebe - v manuálním režimu nastavte šipkami nahoru / dolu požadovanou teplotu.

Odjezd

Prosím před odjezdem umyjte nádobí, ukliďte viditelný nepopřádek, koš vyneste do popelnice u silnice. Prosíme uvolněte apartmán do 10:00.

 

Apartmány Kvilda