fbpx
tel. 777 55 66 82  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sporty od jara do podzimu

S dětma i bez nich, za hezkého počasí nebo když prší

Zpestřete si svou dovolenou na Šumavě vycházkou s průvodcem. Průvodce vám při procházce přiblíží historii Šumavy a poví více o její fauně i flóře, lidech a řemeslech. Připraveny jsou pro vás i zajímavosti a místa, o kterých se z knih, ani internetových příruček nedozvíte. Hoďte za hlavu starosti a plánování a jen si užívejte svou vycházku přírodou naplno.

Read more

Znáte situaci, kdy se nemůžete po dlouhé době dočkat zasloužené dovolené, pečlivě se sbalíte, vše naplánujete, ale počasí si postaví hlavu s deštěm a bouřkami? Co dělat, aby i tak byla dovolená příjemně prožitá a nemuseli jste sedět v chalupě? Níže několik zajímavých typů pro mokrá dobrodružství na Šumavě.

Read more

Vyrazíte-li v létě na dovolenou na Šumavu, jistě si po náročné túře rádi zaplavete. Na své si zde přijdou všichni návštěvníci. Šumava totiž nabízí nejen přírodní koupaliště, ale také klasická letní koupaliště a aquaparky. Za nepříznivého počasí pak můžete využít i kryté bazény.

Read more

Kam na Šumavě? K přírodním krásám Šumavy patří například Boubín, nacházející se v místě Národní přírodní rezervace Boubínský prales. Ční do nadmořské výšky 1362 metrů. Na západ od něj se nachází obec Kubova Huť.

Read more

A to je všechno